DSC2043A
Domek, Góry, Jesień, Nocowanie, Podróże,

Domek z kominkiem – 5 propozycji CampDeck

0 komentarzy

O ile latem wyrzuty sumienia po leniwym dniu na kanapie pojawiają się dość często, o tyle jesienią jest ich coraz mniej. Nic dziwnego, skoro nasza motywacja gaśnie wraz z zachodzącym słońcem, a słońce zdąży się schować nim skończymy pracę. Podobnie mają się sprawy z wyjazdami w poszczególnych porach roku. Zimą urlop spędzamy na stoku, wiosną łapiemy pierwsze promienie pozimowego słońca, latem funkcjonujemy na pełnych obrotach. Jesień jest inna.

Jesień w górach
Caravaning, Góry, Kamper, Namiot, Nocowanie, Podróże,

Jesień w górach – nie tylko na szlaku

Jesień jest dobrym czasem na urlop, szczególnie jeśli cenisz sobie spokój. W tym okresie roku w turystycznych regionach spotkasz zdecydowanie mniej odwiedzających. Jesienne promienie słońca przebijające się przez poranną mgłę na szlaku to piękny widok i warto dla niego zaplanować późne wakacje. Jesień w górach jest niezwykle kolorowa, szlaki codziennie wyglądają inaczej, a przełom września i października to wciąż ciepłe, jednak krótsze dni.

Sharing economy
Caravaning, Jacht, Kamper, Łódź, Podróże, Przyczepa,

Sharing economy – ekonomia współdzielenia

Posiadanie powoli traci na znaczeniu – okazuje się, że przestaje o czymkolwiek świadczyć i nie jest już symbolem statusu społecznego. Z tego powodu, ale również z wielu innych, ludzie zastanawiają się, czy warto jest wydać mnóstwo pieniędzy na sprzęt typu jacht, kamper, przyczepa czy może własny domek w górach albo nad jeziorem. Kalkulacja zakupu nie zawsze wychodzi na plus.

Houseboat
Jacht, Łódź, Podróże,

Czarter bez patentu – houseboat dla każdego

Wymarzyłeś sobie, że spędzisz urlop na jachcie i ze smutkiem stwierdziłeś, że nie masz patentu? Zaczynasz swoją przygodę z pływaniem, a może już jesteś zapalonym żeglarzem ale postanowiłeś, że chcesz porządnie wypocząć na jachcie? Żaden problem! Czarter bez patentu, czyli czarter coraz popularniejszego houseboata, z pewnością może pomóc Ci spełnić marzenia!