Witaj na naszym blogu

Tu dzielimy się inspiracjami na wyjazd, ciekawostkami i wiedzą pasjonatów klimatu CampDeck.

cute happy children with santa hats
Caravaning, Jacht, Kamper, Podróże, Prezenty, Zima,

Podróżniczy prezent pod choinkę dla dziecka

0 komentarzy

Część dzieci pisze listy do Świętego Mikołaja i sprawa staje się dosyć prosta – o ile budżet pozwala i prezent jest realny, możemy kupić lub przygotować właśnie to, o czym nasze dziecko marzy. Ale często zdarza się, że szukamy prezentowych inspiracji dla naszych bliskich, lub sami chcemy obdarować dziecko, które listu nie napisało.

Podróże służbowe
Nocowanie, Podróże,

Podróże w listopadzie 2020 nadal możliwe – zobacz dla kogo

Ostatnie rozporządzenie w sprawie ograniczeń związanych z pandemią wstrzymało większość wyjazdów na terenie Polski. Są jednak w nowym rozporządzeniu wyjątki, które pozwalają na wyjazd. Wciąż możemy podróżować w ramach wyjazdów służbowych. Mimo tego, że ograniczenie dotyczy wszystkich usług hotelarskich, niektóre osoby wciąż mogą wyjechać zgodnie z prawem.

Motorhome at ski resort of Sierra Nevada
Caravaning, Kamper, Podróże, Zima, Zimowy caravaning,

Sezon zimowy – przygotowanie kampera

Nim temperatura spadnie poniżej zera i nastanie sezon zimowy, dobrze jest zadbać o swojego kampera i odpowiednio go przygotować. Nawet jeśli planujesz wypad na narty i sezon kamperowy nigdy się dla ciebie nie kończy, to i tak warto wykonać poniższe czynności. W wielu przypadkach mogą Cię one uchronić przed zniszczeniami i dodatkowymi kosztami spowodowanymi mrozem.

blog_przyczepa
Caravaning, Kamper, Przyczepa, Zima, Zimowy caravaning,

Przyczepa kempingowa – przygotowanie do zimy

Nie ważne, czy ostatni wypad masz już za sobą, czy zimą planujesz kontynuować podróże przyczepą. Przed pierwszymi mrozami warto pomyśleć, co zrobić, aby Twoja przyczepa kempingowa w następnym letnim sezonie służyła ci równie dobrze. Ujemne temperatury w połączeniu z płynami potrafią narobić w naszym domu na kółkach bałaganu, nam przysporzyć dodatkowe koszty i odłożyć w czasie zaplanowany wyjazd.

14197be28ecafdf508bc07c0cd0f4801-5b9f803333a50
Domek, Góry, Jesień, Nocowanie, Podróże,

Domek w górach – 5 propozycji CampDeck

Góry to do siebie mają, że panuje tam niepowtarzalny klimat przez cały rok. Wiosną kwitną krokusy, latem zielenią się połoniny, jesienią szczyty przybierają niesamowite barwy, a zimą, to jedyne miejsce gdzie w Polsce leży śnieg i można poszusować na nartach. Brzmi magicznie, nieprawdaż? Mamy więc całą masę powodów, by odwiedzać południe naszego pięknego kraju, nie ważne, jaka jest właśnie pora roku, a klimatyczny domek w górach będzie świetną bazą wypadową!