Kariera

W CampDeck wierzymy, że każdy ma prawo celebrować swoje życie, na łonie natury, w gronie ludzi, których kocha.

CampDeck to platforma, która łączy właścicieli pojazdów turystycznych z podróżnikami. Dzięki nam w kilka chwil można znaleźć wymarzonego kampera, przyczepę kampingową, łódź czy samolot general aviation, aby przeżyć swoją przygodę.

Ruszamy już w czerwcu 2020!

Kogo szukamy?

KOGOŚ KTO ZNA SIĘ NA SPRZEDAŻY B2B

Nie mamy jeszcze fancy korpo-startupowej nazwy dla tego stanowiska. Na razie mamy MVP platformy i zespół ludzi, którzy stworzyli kilka naprawdę ciekawych (i działających) projektów. Dlatego najlepiej będzie jak wymyślisz nazwę swojego stanowiska razem z nami. Odpowiada nam handlowiec, ale równie dobrze może to być Sails Manager (w końcu na CampDeck można znaleźć też jachty). Nie ograniczamy się do Polski – więc w tym przypadku dobrze będzie przylansować się angielskim.

Szukamy kogoś kto lubi ludzi, lubi naturę i czuje ducha kempingów, marin czy niewielkich lotnisk ukrytych pośród głuszy. Jeśli wakacje to dla Ciebie all inclusive, a podróż z własnym WC, nawet jeśli podróżujesz kamperem czy jachtem o wartości kawalerki w centrum Warszawy, wzbudza w Tobie obrzydzenie – to nie jest praca dla Ciebie.

CampDeck to styl życia, nie pośredniczymy w wynajmie pojazdów, pomagamy ludziom korzystać z wolności.

Co będzie należeć do Twoich zadań?

Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z firmami będącymi właścicielami pojazdów turystycznych. Będziesz dbać o to, aby ich pojazdy były dostępne za pośrednictwem CampDeck dla każdego Podróżnika, który chce zacząć swą przygodę.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w sprzedaży lub „żyłki sprzedawcy”
  • pasji i chęci do rozwoju
  • otwartego umysłu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

Mile widziane będzie doświadczenie w branży turystycznej / wypoczynkowej lub zainteresowania związane z profilem CampDeck.

Co oferujemy?

Oferujemy Ci współpracę pełną wyzwań i możliwości:

  • przy ciekawym projekcie, w dynamicznym zespole;
  • w firmie przyjaznej rodzicom, dzieciom i zwierzakom;
  • w elastycznych godziny pracy;
  • w przyjaznej atmosferze, w różnorodnym Zespole, pośród ludzi różnych wyznań i przekonań;
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B – w zależności od Twoich preferencji;
  • na całość lub część etatu;

Ponieważ CampDeck zrodził się w Legal Geek – zespół CampDeck może liczyć na wszystko, co dostępne jest dla zespołu Legal Geek.

Na start Twój oraz CampDeck – oferujemy wynagrodzenie w przedziale 3000-4500zł netto, w zależności od formy współpracy. Wierzymy, że wraz z Twoim rozwojem i zaangażowaniem CampDeck oraz Twoje wynagrodzenie będą szybko wzrastać.

Kiedyś byśmy napisali o kamienicy w centrum Sopotu, ale teraz wszyscy pracują z domu, więc nawet jeśli jesteś ze Szczecina to nie jest to problem (później do Trójmiasta raz w tygodniu najszybciej dostaniesz się przez Berlin – o ile otworzą granicę).

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – napisz na adres kariera@campdeck.pl czemu chcesz pracować w CampDeck i przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić.

Nie musisz odpowiadać na pytania w stylu „przyczepa czy kamper?”, „żagle czy silnik?”, „Piper czy Cessna?”, bo w CampDeck to nie ma znaczenia, w CampDeck liczy się przygoda. Powstaliśmy po to aby łączyć, a nie dzielić.

Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z naszymi zasadami przetwarzania danych w rekrutacji: https://legalgeek.pl/zasady-przetwarzania-danych-osobowych-w-procesie-rekrutacyjnym/