Don’t have an account?

Already on CampDeck ?

Already on CampDeck ?

Reset Password

Enter the email address associated with your account, and we'll email you a link to reset your password.

Back to login
Where do you want to go?

CampDeck – niepowtarzalne wakacje na wyciągnięcie ręki

Piaszczyste, nasłonecznione plaże, orzeźwiająco chłodne kąpiele w jeziorach, bujne, dumne, gęste i nieprzeniknione lasy… to nie cudze marzenia, to miejsca, które znajdziemy w naszym własnym kraju! Tak, Polska jest piękna – choć być może nie zawsze to doceniamy, bowiem popularne turystycznie lokalizacje zazwyczaj są oblegane przez tabuny innych wczasowiczów, co niestety może przesłonić nam uroki natury i zakłócić wypoczynek. Na szczęście istnieją również alternatywne rozwiązania… i właśnie jesteś na stronie oferującej kilka z nich! Stworzyliśmy CampDeck, internetową platformę, na której właściciele mogą publikować oferty wynajmu – jeśli szukaliście wypożyczalni kamperów, przyczep kempingowych i jachtów czy miejscówki lub np. domku na wynajem albo glampingu, u nas z pewnością znajdziecie odpowiednie. CampDeck powstał w wyniku długotrwałej i nieustannie pielęgnowanej pasji do podróży oraz nieszablonowego wypoczywania. Rozglądasz się za pomysłem na najbliższy urlop? Pomożemy Ci w znalezieniu ofert ułatwiających realizację marzeń o wakacjach życia.

Sprawdzona wypożyczalnia kamperów i przyczep kempingowych – znajdź ją za naszym pośrednictwem

Życie w drodze – skrycie czasem o tym marzymy, nieprawdaż? Ta nieuchwytna wolność, nieograniczone niczym możliwości… Namiastka tego jest bliżej niż myślisz! Wystarczy przejrzeć naszą platformę – bogatą w oferty wypożyczalni kamperów. Cena? Propozycji są dziesiątki, więc każdy znajdzie coś w granicach swoich możliwości. Pozostaje zebrać rodzinę/znajomych, obrać cel i ruszać w drogę!

Alternatywą zawsze wartą rozważenia są przyczepy kempingowe. Na CampDeck, platformie skupiającej szereg wypożyczalni, znajdziesz różne modele z szerokim wachlarzem udogodnień. Wygoda i wyposażenie, które znajdziemy w takich kamperach, zdecydowanie zasługują na uwagę wszystkich chcących udać się w trasę, ale też ceniących sobie podstawowe wyposażenie sanitarne czy kulinarne.

Przyznaj, że ten sposób podróżowania ma w sobie coś urokliwego i nieporównywalnego z innymi formami wypoczynku. Jeśli zawsze chciałeś/chciałaś spróbować podobnej aktywności, ale kamper bądź przyczepa kempingowa wydawały się zbyt dużym wydatkiem, platforma CampDeck zmieni Twoje nastawienie. Znajdź wypożyczalnie zlokalizowane najbliżej lub takie, które oferują najatrakcyjniejsze ceny i ciesz się urlopem na kółkach!

Sprawdź, co oferują wypożyczalnie jachtów

Polska to kraj z tysiącami jezior – aż żal korzystać wyłącznie z ich brzegów. Wszystkich, którzy chcieliby dać upust swoim marynistycznym marzeniom, zachęcamy do skorzystania z usług jednej z wielu dostępnych na naszej platformie wypożyczalni jachtów. Niezależnie od tego, czy będzie to Twój pierwszy rejs, czy biegle operujesz już takimi pojęciami jak suwklapa czy forlik, przygoda i satysfakcja będą niezapomniane! Ze starannie wyselekcjonowaną na naszej stronie i odpowiadającą Twoim potrzebom wypożyczalnią jachtów otworzysz się na zupełnie nowe wrażenia. Platforma CampDeck oferuje Ci możliwość przejrzenia dziesiątek ofert, wśród których z pewnością znajdzie się coś godnego wodowania.

Śniardwy i Mamry nie mają już przed Tobą tajemnic? Zapraszamy nad Morze Śródziemne, które również obejmujemy swoim zasięgiem – Chorwację, Grecję i Włochy. Polska jest piękna, ale śródziemnomorskie krajobrazy, klimat i orzeźwiająca morska bryza zapewniają kompletnie odmienne doznania.

Jacht, kemping, kamper – to wszystko znajdziesz w CampDeck!

Jeśli chcesz wyrwać się z miasta – lub ogólniej, od codzienności – i zafundować sobie przeżycia, które staną się obiektem wspomnień przez lata, doskonale Cię rozumiemy. Nadrzędne są dla nas bliskość przyrody oraz brak skrępowania i trzymania się odgórnych planów. Wszystkim szukającym wypożyczalni samochodów kempingowych oddajemy platformę wypełnioną ofertami tego typu. Jesteśmy przekonani, że znajdzie się tu coś ciekawego! To proste! Wybierasz opcję, która Cię interesuje - kamper, przyczepa, łódź, miejscówka, a następnie określasz zakres dat i liczbę podróżujących. Klikając w button “Zaczynam przygodę!”, otrzymujesz listę ofert pasujących do Twoich oczekiwań. Następnym krokiem jest zawężenie kryteriów wyszukiwania, między innymi pod kątem ceny czy udogodnień. Pamiętaj, kontakt z naturą to nie przywilej – to prawo każdego z nas!

Podróżuj na swój sposób!