fbpx

Wynajem jachtu na Mazurach? Najlepiej z CampDeck!

Mazury – malowniczy i pełen urokliwych zakątków region na mapie naszego kraju. Prawdziwy pomnik przyrody, świadectwo kilkukrotnych zlodowaceń, których efektem jest niepowtarzalny krajobraz zdominowany przez liczne lasy, jeziora i inne atrakcje. Nic dziwnego, że te piękne okolice stają się co roku turystyczną stolicą północnych obszarów Polski, stanowiąc alternatywę dla rekreacji w nadmorskich miejscowościach. Mazury to prawdziwa mekka kajakarzy i miłośników jachtów – tak rozległych śródlądowych akwenów nie znajdziemy nigdzie indziej w kraju. Nazwa „Kraina Wielkich Jezior Mazurskich” zobowiązuje!
Każdy powinien móc zaznać ich uroku, dlatego stworzyliśmy CampDeck – internetową platformę wystawiającą oferty wypożyczenia jachtów, żaglówek i jachtów motorowych na Mazurach oraz w innych regionach Polski i Europy. Sprawdź, gdzie za naszym pośrednictwem wynajmiesz jednostkę pływającą, spróbuj swoich sił w żegludze i zapewnij sobie fantastyczne wakacje na falach!

Jadę na Mazury, chcę wynająć jacht… jak to działa?

Przyświeca nam kilka celów – pierwszy jest taki, by rekreacja na łonie natury była dostępna dla każdego zainteresowanego. Drugi, nie mniej ważny – chcemy, by cały proces był maksymalnie przystępny. Chcesz wynająć jacht na Mazurach? Nic prostszego! Na naszej stronie znajdziesz wyszukiwarkę, wystarczy podać w niej kilka kluczowych parametrów – termin i czas pobytu, liczbę żeglarzy i miejsce, w pobliżu którego planujecie rozpocząć rejs. To nie wszystko – wyszukiwanie możecie również dowolnie zawęzić dzięki szeregowi filtrów. Na Mazury wolicie wypłynąć jachtem motorowym czy jachtem żaglowym? Szukacie jednostek przyjaznych najmłodszym, a może chcecie wziąć na pokład czworonoga? Ilu miejsc do spania potrzebujecie, oczekując przy tym dodatkowo osobnych kabin? Planujecie na pokładzie rozkręcić (niejedną) imprezę? Nie jesteście pewni, o której dobijecie do brzegu, więc chcecie upewnić się, że godziny zwrotu będą elastyczne? Spokojnie – zanim dojdzie do wynajmu jachtu, będziecie mogli sprecyzować swoje oczekiwania. Zakładamy możliwość dokładnego określenia parametrów technicznych jednostki (długość, prędkość, moc), typu paliwa (oraz sposobu rozliczenia za to zużyte) oraz dostępnego na pokładzie wyposażenia (m.in. autopilot, kuchnia, ogrzewanie, lodówka, pościel, radio, sejf, sonar, toaleta, a nawet grill czy TV – co powiecie na smak świeżych posiłków przy relaksującym kołysaniu fal?). Podbój Mazur musi się przecież odbyć na właściwym jachcie – z naszą platformą znajdziecie ofertę wypożyczenia dokładnie takiego modelu, jaki sobie wymarzyliście!

Wynajem jachtów – warto zacząć od Giżycka

Mała podpowiedź – jeśli to wasza pierwsza przygoda tego typu, rozważcie Giżycko jako waszą bazę wypadową. To miejscowość znakomicie położona między dwoma dużymi jeziorami (Niegocin i Kisajno) z rozbudowaną infrastrukturą przystosowaną specjalnie do wodnej rekreacji. W okolicy Giżycka bez problemu znajdziecie mnóstwo jachtów i ofert ich korzystnego wynajmu lub czarteru. Terenów do opływania też na pewno nie zabraknie – Niegocin oferuje możliwość relaksu, Kisajno za to dostarczy trochę więcej nawigacyjnych wrażeń.

Żegluj przez Mazury dzięki czarterowi jachtów

Stanąć po raz pierwszy za sterem, poczuć się odpowiedzialnym za jednostkę pływającą i obecnych na pokładzie. Jeśli zamiast (lub oprócz) ekscytacji odczuwamy w związku z tą perspektywą stres, proponujemy proste rozwiązanie. Żaglówkę czy jacht (także motorowy) możecie na Mazurach wyczarterować z obsługą czy sternikiem, choćby na jeden dzień. Doświadczony żeglarz z pewnością chętnie posłuży radą, przeszkoli z procedur wchodzenia czy wychodzenia z portu, podpowie, do czego służą i jak nazywają się poszczególne elementy jednostki pływającej. To świetne rozwiązanie, jeśli wybieramy się na jachty na Mazury bez patentu żeglarskiego. Rejs ma być dla nas przyjemnością! Jeśli nie czujemy się na siłach, by wszystkie jego aspekty przejąć na własne barki, rozważmy wzięcie na pokład dodatkowego, doświadczonego i obeznanego członka załogi.

Posiadam jacht i chcę go wynająć – jak to zrobić?

Chcesz zacząć zarabiać na wynajmie i czarterze swojej jednostki? Świetnie, jesteś w dobrym miejscu! Wystarczy, że założysz darmowe konto na stronie naszej platformy i już będziesz w stanie dodawać oferty wypożyczenia swojego jachtu czy żaglówki – wystawienie ogłoszenia jest bezpłatne. Użyj rozbudowanych filtrów, by dokładnie by dokładnie określić parametry swojej oferty – dzięki temu konkretne osoby będą mogły znaleźć Twoją ofertę w wyszukiwarce. Z naszej strony nie zostanie pobrana od Ciebie żadna prowizja. Przekonaj się sam, jakie to proste! A wspominaliśmy już, że także niezwykle opłacalne? Sam możesz zaskoczyć się, ile zyskasz dzięki takiemu wynajmowi.

Zacznij zarabiać na swoim jachcie

Żaglówki czy jachty – Mazury fundują niezapomniane wrażenia!

Dla przyjaciół i całych rodzin, dla nowo poznanych i starych znajomych – jachty są wspaniałym sposobem na spędzenie kilku wolnych dni w nieszablonowy sposób. Z naszą platformą możliwości wypożyczenia są szerokie – znajdziecie oferty żaglówek i jachtów (także w wersji z motorem) we wszystkich wymiarach i standardach wyposażenia. Jeziora to naturalne, więc również nasze wspólne dobro, oferujące nam o wiele więcej niż przybrzeżne kąpiele i opalanie – zbierz drużynę i wyrusz w drogę, a raczej rejs, po najpiękniejszych wodnych obszarach Mazur. Naprawdę warto!